پرسش و پاسخ


شما از طریق فرم زیر می‌توانید سوال خود را مطرح نمایید:

نام *
سوال *
گروه سوال *
کد امنیتی *
(حروف بزرگ و کوچک یکسان است.)

» ساحل در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۶: سلام استاد عزیز .من میخوام ارشد علوم پایه مجموعه شیمی رو شرکت کنم ...خوندن کتاب راز شما و تسلط به تستهای درک مطلب سالهای قبل کفایت میکنه؟؟ ...اگر نه ...شما چه منبعی رو توصیه میکنید .؟؟..ممنون از پاسخ گویی تون ..
» پاسخ: بله قطعا


» طالعی-ارشد وزارت بهداشت در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۶: سلام استاد عزیز
من نگاه کردم تحلیل تکنیکال تستهای زبان ارشد وزارت بهداشت 96 رو اما اکثر نکات مال کتاب کار کلاسی شما هستن.
میشه منم یکی از اون کتابتون رو تهیه کنم ؟
واقعا نیاز دارمش.
» پاسخ: کتاب کار کتابیست که در کلاس کار میشود. بنابراین خیلی نمیتواند برای افرادی که در کلاس شرکت نمیکنند مثمر ثمر باشد. چون دانشجویان محترم مطالب یاد گرفته شده در کلاس را در کتاب یادداشت مینمایند


» مریم در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۶: سلام استاد.من سر کلاس امادگی واسه کنکور ارشد بودم.هفته پیش اصفهان.اولین جلسش برگذار شد..یه سری لغت باهامون کار کردید.حالا میخواستم بدونم او فاصلۀ بین کلاسا من چی بخونم .تست پیشنها میکنید یا کتاب خودتونو.یا فقط به همون کلمات اکتفا کنم تا جلسۀ اینده؟
» پاسخ: فعلا همون لغاتو مسلط شوید. از کانال جزوۀ گرامر مقدماتی را دانلود کنید و مطالعه نمایید(23 صفحه هس فایل پی دی اف)
@englishformaandphd


» طالعی-ارشد وزارت بهداشت در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۶: عرض سلام و تهیت خدمت استاد عزیز و گرانقدر
من یه راهنمایی میخواستم در مورد خوندن زبان .
اگه 504 و تافل و کتاب درک مطلب شما و فصل اول راز زبان و آزمونهای سنوات گذشته لزگی رو مسلط باشم نتیجه خوبی میگیرم؟؟
حدود چند درصد میتونم پاسخ بدم به سوالات.
اگه راهم اشتباهه شما بفرمایین چی بخونم تا بتونم 80درصدرو بیارم تو زبان.
سپاس فراوان از لطف و محبتتون.
» پاسخ: منابعی که میفرمایید 100 درصد مطالبی است که در آژمون میاید. بنابراین راهتون درسته. برای اطمینان خاطر میتوانید تحلیل تکنیکال سوالات زبان وزارت بهداشت 1396 را از کانال در یافت نمایید. @englishformaandphd


» amir abbas در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۶: سلام استاد مورد کاربرد any of رو میشه لطفا توضیح بدین؟
متشکرم
» پاسخ: any of +plural nouns+plural verbs یعنی
بعد از any of اسم جمع می آد و فعل جمع. If any of you are offended... اما به ترکیب زیر هم دقت کنید: any one of +plural nouns+singular verbs یعنی بعد از any one one of اسم جمع می آید و فعل مفرد. If any one of you is offended...


» کاروانی در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۶: سلام استاد وقتتون بخیر ...
استاد من امسال میخوام کنکنور دکتری شرکت کنم رشته اقتصاد هستم... البته ازمون msrt هم میخوام شرکت کنم . سنجش و دانش اصفهان مثل اینکه دوره کلاس داره با شما... سوال من این هست ایا هر کسی با هر سطخ زبان میتونه در کلاس شما شرکت کنه .. در مورد خودم من کلاس زبان اکادمیک میرم الان headway 1 هستم با شرکت در دوره کلاس های شما میتونم امسال msrt شرکت کنم ؟
» پاسخ: با شرکت در این دوره هم می توانید در آزمون دکتری شرکت کنید هم ام اس آرتی. مباحثی که در این دوره تدریس می شود شامل: لغت/گرامر و درک مطلب است.


» صدیقه صالحی طاهر در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۶: سلام استاد،شب شما بخیر.دانشجوی دکترا هستم و بایدقبل از امتحان جامع ،نمره زبان EPT. شرکت کنم وباید حتما قبول بشم کتاب راز ارشد وگرامر و لغات زبان504 را هم دارم ولی تو تست زدن گرامر و کلوز ودرک مطلب راحت نمیتونم تست بزنم البته از بابلم ای کاش ماهایی که قبلا از کلاس شما شرکت کرده بودیم دو باره فقط تو جلسات شما مثل کلاسهای دیگر موسسه میتونند بدون هزینه شرکت کنن ای کاش این امکان هم برای ما هم فراهم میشد.لطفا راهنمایی بفرمایید وچطور برنامه ریزی کنم .سپاسگزارم
» پاسخ: چنانچه کلاس می آوردید (لغت گرامر درک مطلب) همان مباحثی که در کلاس تدریس شده را خوب مسلط باشید بهمراه کتاب راز نبایستی حتی 1 سوال را هم از این آزمون از دست می دادید. شاهد بر این مدعا امتحان روز گذشته ای پی تی می باشد. که 100 درصد مطالب در کلاس کار شده بود.


» مریم در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۶: سلام . امیدوارم که شما خوب باشید .
ی سوال دارم و اینکه on Tv درسته یا in Tv ؟
لطفا در صورت امکان پاسخ دهید.
با تشکر
» پاسخ: on TV but in movie
We watched the news on television.


» قاصدک .ماد در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۶: سلام استاد سخاوتمندم
صفحه ۲۳ کتاب راز چرا سوال ۱۰ گزینۀ ۴ شده است؟
البته قبلا هم یه سوال دیگه پرسیده بودم که جواب داده نشده. خیلی سپاس
استاد من برای دکترا به فرمایشتون دارم کتاب هاتون( درک مطلب. گرامر. راز) رو میخونم فقط برای درک مطلب تخصصی خودم چکار کنم؟ و فرمایش بعدی چی هست؟
رشته م هنر هستش
» پاسخ: لطفا به توضیحات سوال مراجعه نمایید خیلی واضح توضیح داده شده است. به خط رمزی نوشتند تا ب احتمال زیاد نتواند بفهد که چه نوشته است. اگر منظورتان این است که could,nt چرا نیاورده اصلا ما ترکیبی در انگلیسی بنام could able to !!!! نداریم چون هم could توانستن است هم able to!!